Ronaldo dobio novi trofej: Ovo nitko prije njega nije napravio

Iako je prošao jubilej od 200 nastupa za Portugal, bila je to prva domaća utakmica na kojoj je legendarni Cristiano Ronaldo (38) mogao dobiti ovu posebnu nagradu

I s 38 godina na leđima Cristiano Ronaldo nastavlja nizati rekorde. U pobjedi protiv Slovačke (3-2) u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo zabio je dva gola i tako došao do 125. u reprezentativnom dresu, a bila mu je to rekorda 780. pobjeda u karijeri.

Također, iako je prošao jubilej od 200 nastupa za Portugal, bila je to prva domaća utakmica na kojoj je mogao dobiti nagradu u 203. nastupu. Portugalski nogometni save z dao mu je poseban trofej kao priznanje za 200 odigranih reprezentativnih utakmica, pothvat koji nitko nije učinio.

Navijači su mu kao zahvalu razvili ogromni transparent s njegovim likom i natpisom 'CR 200', a legenda im se odužila s dva gola - prvi je zabio iz penala u 29. minuti za 2-0, a u 72. minuti je zabio za 3-1 te nastavio savršen niz Portugala i odveo ih na Europsko prvenstvo.