Ronaldo zabio dva gola u tri minute, Ćorluki žuti

Cristiano Ronaldo još jednom je pokazao svu svoju klasu te golovima u 10. i 13. minuti rano osigurao novu pobjedu Manchester Uniteda

Neizvjesnost nije dugo potrajala u dvoboju 24. kola engleske nogometne lige između Manchester Uniteda i Portsmoutha na Old Traffordu. Cristiano Ronaldo još jednom je pokazao svu svoju klasu te golovima u 10. i 13. minuti 'Crvenim vragovima' već na startu utakmice osigurao nova tri boda i povratak na vrh ljestvice. Niko Kranjčar, kao niti ostatak gostujuće momčadi, u Manchesteru nije odigrao utakmicu za pamćenje...
Tek neznatno uspješnij bio je Manchester City Vedrana Ćorluke na gostovanju kod Derby Countyja. City je odigrao 1-1, a hrvatski reprezentativac u 75. minuti je zbog prekršaja nad Robbijem Savageom zaradio žuti karton te će propustiti predstojeći derbi protiv Manchester Uniteda na Old Traffordu.
West Ham je pobijedio Liverpool s 1-0 na Upton Parku golom Noblea s bijele točke u sudačkoj nadoknadi, a istim rezultatom Chelsea je doma slavio protiv Readinga. Gol je zabio Michael Ballack u 32. minuti.

REZULTATI 24. KOLA:
Chelsea - Reading 1-0, Derby County - Manchester City 1-1, Everton - Tottenham 0-0, Manchester United - Portsmouth 2-0, West Ham - Liverpool 1-0