Rukometaši CO Zagreba protiv Dubrave rutinirano do Kupa...

Svladavši momčad Dubrave u finalnoj utakmici, rukometaši CO Zagreba osvojili su svoj 21. naslov pobjednika Kupa. Momčad Borisa Dvoršeka rutinirano je slavila...

Nakon što su se lakoćom plasirali u finale, rukometaši CO Zagreba su na isti način u finalu svladali Dubravu i osvojili naslov pobjednika Kupa.

Utakmicu u Umagu zagrebaši su počeli u furioznom ritmu i brzo se odvojili te zapravo do kraja susreta samo držali razliku. Dubrava je svoj prvi gol zabila tek u 11. minuti kada je Dumenčić smanjio na 1-8, a na poluvrijeme se otišlo s razlikom od 19-11 za momčad CO Zagreba.

Momčad Borisa Dvoršeka igrala je praktički onoliko koliko je trebalo te je rutinirano zadržala prednost i na kraju slavila rezultatom 39-31.

Pokazalo se kako su zagrebaši u hrvatskim okvirima jednostavno nedodirljivi, čak i kada igraju bez svoja dva prva šutera, Stepančića i Mandalinića, koji su ozlijeđeni.