Sammir asistirao za pobjedu Getafea u sudačkoj nadoknadi

U četvrtoj minuti nadoknade Sammir se izvukao na lijevu stranu, primio loptu i lijepo prošao Ansotegija te s korner linije dao povratnu loptu za Yodu koji zabija...

Getafe je u osmom kolu španjolskog prvenstva uzeo sva tri boda na gostovanju kod Real Sociedada, a ključan potez za 2-1 pobjedu svoje momčadi odigrao je Brazilac s hrvatskom putovnicom, Sammir

Domaćini su pred 20.000 gledatelja na Municipal de Anoeti poveli u 82. minuti preko Pabla Herviasa, a izjednačio je u 90. minuti Francuz Abdoul Yoda. U četvrtoj minuti sudačke nadoknade Sammir se izvukao na lijevu stranu, primio loptu i lijepo prošao Ansotegija te s korner linije dao povratnu loptu za Yodu koji svojim drugim golom u samo četiri minute donosi pobjedu za Getafe i deseto mjesto na tablici s deset osvojenih bodova. Sociedad je ovim porazom pao na 16. mjesto sa samo pet bodova.

Sammir je odigrao cijeli susret i to na poziciji napadača u 4-2-3-1 sustavu, a asistencijom za pobjedu pohvalio se i na svom Instagram profilu. Getafe u sljedećem kolu, u nedjelju, na svom travnjaku dočekuje aktualnog prvaka, Atletico Madrid, u kojem će se Sammir 'namjeriti' na Marija Mandžukića