Samo mu dajte da igra: Klasnić ušao s klupe i donio pobjedu!

U igru je Ivan protiv Queens Park Rangersa ušao u 80. minuti pri rezultatu 1-1, a samo šest kasnije je zabio za pobjedu! Bio mu je to osmi gol u ligi u 15. nastupu

Iako je najbolji strijelac Boltona ove sezone u Premiershipu, trener Owen Coyle Ivanu Klasniću daje slabu minutažu. No, kad mu da priliku Klasnić je objeručke prihvati, kao što je i danas u 28. kolu.

U igru je protiv Queens Park Rangersa ušao u 80. minuti pri rezultatu 1-1, a samo šest kasnije je zabio za pobjedu! Bio mu je to osmi gol u ligi u 15. nastupu! Pratio je akciju, pravovremeno utrčao, izašao sam pred golmana i pokazao zašto ga zovu 'killer', golman nije imao šanse, lopta je otišla u suprotni kut u malu mrežicu.

U slavlju nije bio umjeren pa je i čini se, nepristojnom gestom prema treneru, jasno dao do znanja kako se osjeća.

Ako ovako nastavi zabijati, ni izbornik Slaven Bilić ga neće moći izostaviti s popisa za Euro.