Sandra Paović osvojila naslov svjetske prvakinje u Pekingu

U finalu kategorije 6 aktualna europska prvakinja pobijedila je Njemicu Grebe 3-0 u setovima (13-11, 11-4, 11-3), u polufinalu je bila bolja od Ruskinje Čebainkinus 3-1

Sandra Paović osvojila je naslov svjetske prvakinje u stolnom tenisu za osobe s invaliditetom na Svjetskom prvenstvu u Pekingu. U finalu kategorije 6 aktualna europska prvakinja pobijedila je Njemicu Grebe 3-0 (13-11, 11-4, 11-3), a u polufinalu je bila bolja od Ruskinje Čebainkinus 3-1.

U konkurenciji 112 stolnotenisačica i 176 stolnotenisača od 8. do 14. rujna hrvatske boje brane tri stolnotenisačice i dva stolnotenisača, a Anđela Mužinić posustala je u četvrtfinalu kategorije 3 izgubivši od Turkinje Dumand 1-3. Mužinić će nastupiti i u natjecanju parova s Helenom Dretar Karić, dok će 'mušku stranu' predstavljati Tomislav Špalj i Pavao Jozić