Šarić odlično iskoristio šansu, Ivica nepogrešiv, Bojanovih 26

Čini se da se Dario Šarić malo-pomalo vraća u planove trenera Williamsa u Phoenixu, dobio je najviše minuta ove godine u osmoj utakmici. Ivica Zubac nije promašio nijedan šut za Clipperse

Hrvatski košarkaški reprezentativci imali su jako dobru večer na NBA parketima. Iako nije zabio više od kolega, za Darija Šarića gostovanje kod New Yorka u dresu Phoenixa i pobjeda 121-98 bila je jako bitna.

Šibenčaninu je trener Monty Williams dao najviše minuta u ovogodišnjim utakmicama, 28, a Šarić ih je iskoristio za 11 koševa, šest skokova, tri asistencije te po jednu ukradenu i izgubljenu loptu.

Devin Booker zabio je 29, Deandre Ayton 26, a Ricky Rubio 25 poena za Sunse koji su s omjerom 17-24 dvije pobjede daleko od osmog mjesta Zapadne konferencije.

NBA NOĆ Majstor Zubac: Double-double! Bogdanović zabio 18 Netsima

Bojan Bogdanović nastavlja pružati sjajne partije za Utah koji je izgubio od New Orleansa 138-132. Mostarac je u taj poraz ugradio 26 koševa, tri skoka i četiri asistencije za 40 minuta.

Nije Uti pomoglo ni 46 koševa Donovana Mitchella u nadmetanju sa zvijezdom Pelicansa Brandonom Ingramom, koji je zabio 49. Jazzeri su s omjerom 28-13 na četvrtoj poziciji Zapada.

Ivica Zubac u domaćoj pobjedi Los Angeles Clippersa nad Orlandom dobio je 22 minute i zabio osam poena uz stopostotan šut 4/4, osam skokova i jednu asistenciju. Kawhi Leonard dodao je 32 koša, a Clippersi su s omjerom 29-13 poziciju iznad Jazza.