Šarić odigrao ponajbolju partiju za Oklahomu, Šamaniću ugovor

Dario Šarić bio je vrlo učinkovit u pobjedi Oklahome protiv Utah Jazza za koju je solidnu utakmicu u velikoj minutaži odradio Luka Šamanić. Oklahoma je slavila uvjerljivo

Oklahoma City približila se play-in turniru pobijedivši Utah Jazz u gostima 114-98. Dario Šarić dobio je bitku protiv Luke Šamanića, a pritom je Šibenčanin bio konkretniji na terenu te ostvario double-double s 14 koševa i deset skokova u 23 minute. Šamanić je dobio značajnu minutažu, a 31 minutu pretvorio je u osam poena, uz tri skoka i četiri asistencije. I, prema američkim izvorima, izborio se za ugovor za sljedeću sezonu.

BORBA ZA DOIGRAVANJE Zubac nadigrao LeBrona i ekipu u najvažnijoj utakmici sezone BORI SE ZA UGOVOR VIDEO Hrvat pobjegao LeBronu Jamesu pa čudesno zakucao!

Thunder je predvodio Gilgeous-Alexander s 22 koša, dok je na istim brojkama završio Jazzov Kris Dunn.

Phoenix Sunsi učvrstili su četvrtu poziciju na Zapadu, slavili su protiv Denvera 119-115 uz 29 koševa Kevina Duranta i 25 Chrisa Paula. Gosti su odmarali Nikolu Jokića.

Jimmy Butler i Tyler Herro ubacili su po 24 koša u uvjerljivoj pobjedi Miamija kod Philadelphije kojom je Heat osigurao divizijski naslov, ali još nije osigurao play-off. Košarkaši s Floride ostvarili su 39 asistencija i izjednačili su rekord iz 1997., ostvaren upravo protiv 76ersa.