Hrvat zamalo senzacionalno slavio sa Šahtarom protiv Reala

Ukrajinci su poveli preko Oleksandra Zubkova u prvoj minuti drugog poluvremena, a za bod 'kraljeva' pogodio je Antonio Rudiger u petoj minuti sudačke nadoknade

U četvrtom kolu Lige prvaka mogli smo imati senzaciju, da gol nije pao duboko u sudačkoj nadoknadi. No, i ovako je to veliki rezultat Igora Jovićevića i njegovog Šahtara koji je remizirao 1-1 s Realom na neutralnom terenu u Varšavi.

Ukrajinci su poveli preko Oleksandra Zubkova u prvoj minuti drugog poluvremena kada je ispratio sjajan centaršut i glavom matirao sunarodnjaka na golu 'kraljeva', Lunina.

Gol Zubkova pogledajte ovdje

Morao je Carlo Ancelotti uvesti Luku Modrića, 'kraljevi' su zaigrali nešto bolje i došli do boda preko Antonija Rudigera koji je zabio u 95. minuti za 1-1.