Serena Williams pobijedila Li i četvrti put uzela završni turnir

Serena Williams četvrti put u karijeri osvojila je završni turnir. U finalu u Istanbulu Amerikanka je nakon više od dva sata pobijedila Kineskinju Na Li s 2:6, 6:3, 6:0

Najbolja tenisačica svijeta Serena Williams četvrti put u karijeri osvojila je završni turnir tenisačica. U finalu u Istanbulu Amerikanka je nakon dva sata i 11 minuta igre pobijedila Kineskinju Na Li sa 2:6, 6:3, 6:0.

Serena je loše ušla u meč, izgubila dva servisa, što je Kineskinja znala iskoristiti te uzeti prvi set sa 6:2.

U drugom setu Serena je krenula s 3:0, ali se Kineskinja vratila na 3:3. Ipak, nakon toga Amerikanka je nanizala devet uzastopnih gemova za pobjedu u Istanbulu.

U konkurenciji parova tajvansko-kineska kombinacija Hsieh Su-Wei i Peng Shuai u finalu je pobijedila  Ruskinje Jekaterinu Makarova i Jelenu Vesninu 6:4, 7:5.