Sergio Ramos udario Mandžu i prošao bez crvenog kartona

Nakon jednog zračnog duela u drugom poluvremenu Mario Mandžukić pao je na Ramosa, a ovaj ga je jednom rukom krenuo čupati za kosu, a drugom udario u lice

Utakmice gradskih rivala uvijek su posebno nabijene emocijama, a madridski derbi Reala i Atletica nije ništa drugačiji. Španjolski Superkup najavio je novu sezonu Primere , a ako se po jutru dan poznaje očekuju nas žestoki okršaji.

Nakon jednog zračnog duela u drugom poluvremenu utakmice kod rezultata 0-0 Mario Mandžukić pao je na Sergija Ramosa , a ovaj ga je jednom rukom krenuo čupati za kosu, a drugom udario u lice . Odmah se Španjolac išao ispričavati sucu da ne dobije crveni karton, što mu je na kraju i uspjelo jer je nesportski potez stopera Reala kažnjen samo žutim kartonom, koji je dobio i hrvatski reprezentativac.

Utakmica je završila rezultatom 1-1. James Rodriguez zabio je za Real, a Raul Garcia izjednačio za Atletico. Luka Modrić i Mario Mandžukić igrali su do 78. minute susreta.