Serie A: Pepe donio Juventusu tri boda protiv Rejina Lazia...

Lazio je četvrti na tablici, posljednjem mjestu koje vodi u kvalifikacije Lige prvaka. Rejina momčad tako je ostala bez vrijednih bodova koji bi im dali sigurnost...

Nogometaši Juventusa pobijedili su Lazio 1-0 na rimskom Olimpicu u posljednjoj utakmici 35. kola Serije A, čime su se ponovno priključili borbi za Europa ligu...

Talijanski reprezentativac Simone Pepe zabio je gol odluke u 87. minuti na ubacivanje Hasana Salihamidžića s desne strane. Gol je pao sretno: nakon što je lopta izmigoljila dvojici domaćih braniča, Pepeov je udarac prema golu skenuo domaći nogometaš Scaloni, te je ona prevarila vratara Musleru.

Od 81. su minute domaći nogometaši igrali s igračem manje. Drugi je žuti karton tada dobio Ledesma. Salihamidžić je u 71. minuti zamijenio Matrija. Odmah je u sljedećoj minuti zaradio žuti karton.