Serie A: Roma slavila protiv Chieva, Vučinić opet kiksao

Nogometaši Rome minimalno su slavili u prvoj utakmici 34. kolu Serie A protiv Chieva na Olimpicu. Jedini gol za 'gialorosse' zabio je Simone Perrotta u 4. minuti

Roma je minimalnom pobjedom otvorila 34. kolo Serie A minimalnom pobjedom nad Chievom 1-0. Pitanje pobjednika razrješio je Simone Perrotta u četvrtoj minuti utakmice i tako produljio nadu 'gialorossima' za osvajanje trećeg mjesta, posljednjeg koje vodi u Ligu prvaka.

Pobjeda Rome mogla je biti uvjerljivija, ali je Mirko Vučinić kao i u susretu protiv Palerma potpuno zakazao. U izglednoj šansi s pet metara zapucao je loptu daleko iznad grede. Podsjetimo, Crnogorac je bio jedan od glavnih krivaca u domaćem porazu od Palerma u ponedjeljak kad je sa samo nekoliko metara uspio promašiti prazan gol.

S utakmicom više Roma drži šesto mjesto s tri boda manje od petoplasiranog Udinesea.