Sheffield namučio 'građane': Presudio im Walker s 20 metara

Pobjednički gol u 28. minuti zabio je desni branič Kyle Walker preciznim udarcem po zemlji sa 20 metara. 'Građani' su se vodećem trojcu primakli na dva boda zaostatka

Nogometaši Manchester Cityja u subotu su u 7. kolu Premier lige u gostima dobili Sheffield United s 1-0, pa su se vodećem trojcu (Everton, Liverpool i Wolverhampton) primakli na dva boda zaostatka.

Pobjednički gol u 28. minuti zabio je desni branič Kyle Walker preciznim udarcem po zemlji sa 20 metara.

Za Sheffield United i dalje je glavni problem neefikasnost, u dosadašnjem dijelu prvenstva postigli su samo tri gola.

U subotu se još sastaju Burnley - Chelsea, te Liverpool - West Ham, a dan ranije Wolverhampton je kao domaćin svladao Crystal Palace sa 2-0 za četvrtu pobjedu u novoj sezoni Premier lige.