Sila je sila! Golman urinirao na utakmici pa zaradio isključenje

Na utakmici pete engleske lige između Bradforda PA i Salforda pobijedili su gosti 2-1. Pritom, u samoj završnici utakmice golman Salforda Max Crocombe dobio je crveni karton.

I sve to skupa ne bi bila vijest sama po sebi da Max crveni nije dobio zbog toga što je morao obaviti manju nuždu na travnjaku.

Sila je sila, Crocombe je urinirao u 86. minuti čekajući kraj utakmice i pobjedu svoje momčadi. Sudac nije imao razumijevanja pa je Salford ostao bez golmana pri vodstvu 2-1.

Na službenom Twitteru Salforda prvo je pisalo da je Crocombe isključen zbog nečeg što nema veze s igrom, a onda je prava istina izašla na vidjelo...

Inače, Salford je klub u kojem je jedan od gazda slavni Paul Scholes, bivši veznjak Manchester Uniteda i Engleske.