Sjajni Ljubičić zabio u pobjedi LASK-a u produžecima u Kupu

Talentirani hrvatski napadač Marin Ljubičić nastavlja briljirati u dresu austrijskog LASK-a gdje je ovog ljeta iz Hajduka došao na posudbu.

LASK je uspješno svladalo SC Imst s 4-1  u austrijskom Kupu, a Ljubičić se još jednom upisao u strijelce te u produžecima u 115. minuti zabio za konačan rezultat.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, a u drugom je za vodstvo Imsta zabio Armin Hamzić da bi u 85. minuti Nakamura izjednačio na 1-1. U produžecima su zabili Flecker, Nakamura i Ljubičić.

AUSTRIJSKA LIGA Ljubičićev LASK na vrhu, a zabio im Jurčec koji je došao iz 2. HNL

Podsjetimo, Marin je prve četiri službene utakmice zabio čak devet golova, a ukupno ima dvije asistencije. U premijeri u prijateljskim utakmica također je zabio gol, i to već u 12. minuti te je postao prvi nogometaš koji je u dresu LASK-a u prva tri nastupa postigao barem po gol.

Ljubičić je u susretu protiv Wolfsbergera u 57 minuta zabio čak četiri gola čime je srušio nekoliko rekorda.