Sjajni Perišić asistirao za sva tri gola u pobjedi Wolfsburga

Golove za 'vukove' u 3-1 pobjedi kod Hannovera zabili su De Bruyne, Dost i Arnold, a posebno se istaknuo Ivan Perišić koji je odlično asistirao za sva tri golaa gostiju

Wolfsburg je u 14. kolu Bundeslige na gostovanju kod Hannovera slavio 3-1 i tako se zadržao na fantastičnom drugom mjestu u njemačkom prvenstvu. Golove za 'vukove' zabili su De Bruyne, Dost i Arnold, a posebno se istaknuo Ivan Perišić koji je odlično asistirao za sva tri gola

Izašao je Perišić u 89. minuti uz 'standing ovation', dok je Ivica Olić igrao do 66. minute.

Augsburg je slavio 2-1 u gostim kod Kölna, Paderborn i Freiburg odigrali su 1-1, dok je Borussia M. kod kuće svladala Herthu 3-2, a najuvjerljiviji je bio Schalke koji je u gostima kod Stuttgarta slavio 4-0. Od 18:30 Bayern dočekuje Bayer