Škoti rešetali slobodnjacima, a onda je Englesku spasio Kane!

Na scenu je stupio Celticov napadač Leigh Griffiths i u 87. minuti lijevom nogom sprašio golčinu iz slobodnjaka. Hart je ostao nemoćan, bio je to fenomenalan udarac. Tri minute kasnije, opet iste scene...

Škotska i Engleska odmjerile su snage na Hampden Parku u Glasgowu i završilo je 2-2 u fenomenalnoj utakmici.

Engleska, koja do ove utakmice nije primila gol u pet kvalifikacijskih susreta, imala je vodstvo od 1-0 preko Oxlade-Chambarlaina u 70. minuti i činilo se da je to to.

Jalovi Škoti nisu mogli previše kreirati i trebalo im je pravo čudo da se spase poraza.

Na scenu je stupio onda Celticov napadač Leigh Griffiths i u 87. minuti lijevom nogom sprašio golčinu iz slobodnjaka. Hart je ostao nemoćan, bio je to fenomenalan udarac.

Tri minute poslije, opet slobodnjak, opet iste scene.

Tuče devetka Škotske, a jedinica Engleske ostaje nemoćna.

Fantastične tribine Hampden parka su proključale, Škoti su bili u prilici upisati prvu pobjedu protiv Engleske nakon 1999. godine.

Međutim, da priča za njih ne poprimi bajkovit kraj, pobrinuo se Harry Kane u 93. minuti koji je zabio na asistenciju Raheema Sterlinga.

Bila je to baš naivna pogreška Škota u jednom napadu Engleza i gosti to nisu propustili kazniti.

U drugoj utakmici ove skupine, Slovenija je pobijedila Maltu 2-0.