Slovačka bez većih problema s Mađarskom, Slovenci remizirali

U prvom poluvremenu Mađarska je bila bez udarca u okvir gola. U nastavku se ploča okrenula, a Mađari su u drugom poluvremenu imali čak dvostruko više udaraca od Slovačke (10-5), no to nije bilo dovoljno

Hrvatska je s 2-1 svladala Azerbajdžan, a u skupini E istu su večer igrali i Slovačka i Mađarska.

Slavili su Slovaci 2-0! U prvom poluvremenu Mađarska je bila bez udarca u okvir gola, a napokon ih je nekoliko minuta prije predaha slomio Duda (42')

U nastavku se ploča okrenula, a Mađari su u drugom poluvremenu imali čak dvostruko više udaraca od Slovačke (10-5). Ipak, ni to im nije bilo dovoljno, a do kraja su uspjeli primiti tek još jedan gol! Kao i kod prvog gola, kobna je bila kombinacija Duda - Rusnak, a strijelac je ovaj put bio potonji.

Slovačka je sada na vrhu skupine E s tri boda koliko i Hrvatska, no s boljim omjerom golova. Na trećem mjestu nalazi se Wales bez odigrane utakmice, a četvrti i peti su Azerbajdžan i Mađarska.

Kekova Slovenija je remizirala s Izraelom 1-1, dinamovac Petar Stojanović igrao je cijeli susret.

Belgija je kod kuće s 3-1 pobijedila Rusiju uz dva gola Edena Hazarda, Škotska je krahirala u Kazahstanu 3-0, a Piatek je ušao s klupe i Poljskoj donio pobjedu u Austriji.