Slovan je ispao, a Salata i Sylvestr blizu su Dinama

Dvojica nogometaša Slovana iz Bratislave na 'meti' su Dinama. Rekli su da bi došli u Zagreb ako ispadnu od Stuttgarta. Ispali su odigravši 2-2

Ako ne uspijemo ući u Europsku ligu, spremni smo doći u Dinamo, rekli su nogometaši Slovana iz Bratislave, branič Kornel Salata i napadač Jakub Sylvestr uoči uzvrata 4. pretkola EL-a.
Slovan je gostovao u Sttutgartu. Prvu utakmicu Nijemci su dobili 1-0. A u drugoj, prava drama. Slovan je imao 2-2. Drugi gol je zabio i potencijalni napadač Dinama Jakub Sylvestr, prvi je djelo Dobrotke. Ali onda počinje preokret. Prvo je Breznanink dobio drugi žuti karton u 55. Odmah je Stuttgart zabio minutu kasnije. Konačnih 2-2 i prolaz za Nijemce u EL potvrdio je Gentner golom u 64. minuti. Slovan je ispao i sad više nema prepreke da dvojica igrača pojačaju "modre".