Španjolci popljuvali PSG: Opet su izgubili, to je baš mali klub!

Europska razočaranja nastavila su se i u Liverpoolu u utorak navečer gdje su izgubili 3-2 pa je španjolska Marca žestoko udarila po njima s naslovom: PSG je i dalje mali klub!

Izvaliti 400 milijuna eura za dva igrača PSG-u nije problem. Šeici ne biraju sredstva pa lagano kupe Neymara iz Barcelone i Kyliana Mbappéa iz Monaca, dva ponajveća svjetska talenta.

U međuvremenu im se dogodi da im prvenstvo uzme Monaco, a u Ligi prvaka ne mogu dalje od četvrtfinala svih ovih godina svemirskih ulaganja.

PSG je i dalje mali klub!

U svom tekstu nanizali su njihove velike europske utakmice u gostima i tu nema previše uspjeha.

• Barcelona - PSG (12/13)

PSG je na Anfieldu trpio strašne napade Liverpoola koji je vodio 2-0 poslije 36 minuta golovima Sturridgea i Milnera. PSG se vratio golovima Meuniera i Mbappéa, no 'redsi' su do pobjede došli u 92. minuti poslije majstorije Firmina.

Tako je PSG sada zadnji u skupini iza Liverpoola, Crvene Zvezde i Napolija.

Priliku za popravak francuski prvak ima 3. listopada na Parku prinčeva protiv srpskog prvaka.