Spartak svladao Dinamo golom Ivana Saenka

Moskovski Spartak na Maksimiru je pobijedio Dinamo 1-0 golom Ivana Saenka u 75. minuti. Slaba je utjeha što je Dinamo bio ravnopravan
7'- Spartak je imao prvi korner, no Butina je sigurno pokupio loptu pred napadačima Moskovljana.
8'- Pavljenko je srušio Mandžukića na dvadeset metara od gola Pletikose, Morales zapucao, a lopta se od zida odbila Pletikosi.
11'- Nova izgubljena lopta Dinamovih veznih igrača, Rusi se ponovno nisu snašli. Vezni red Dinama zasad ne ulijeva sigurnost.
15'- Morales je iz kosa ubacio slobodni udarac, no bilo je bezopasno po Pletikosu. Spartak je krenuo u kontru, Hrgović ispao, a srećom je Butina pravovremeno izašao pokupiti loptu.
19'- Sad je Vrdoljak izgubio loptu, pogađate, na sredini terena. Srećom, Rusi ponovno poklon nisu znali iskoristiti.
21'- Mandžukiću je Ibanez nabacio prekrasnu loptu pred sam gol, no jedini napadač Dinama u današnjoj utakmici zamalo je prebacio Pletikosu, ali i gredu.
29'- Nakon nešto dužeg napada Spartaka, Rodriguez je traljavim udarcem poslao loptu iznad gola.
33' - Pletikosa je nespretno ispucao u aut nakon što su ga vrlo agresivno napala dvojica igrača Dinama.
37'- Spartak je imao slobodan udarac iz kosa, no Mandžukić je blokirao. Potom je Drpić loše reagirao u 16-ercu, a Baženov je pucao malo pored gola.
41'- Moralesa je zamijenio Boško Balaban.
43'- Rodrigez je ponovno pokušao zaprijetiti Butini, no šut tom braniču očito nije jača strana. Samo nek' on puca dalje...

DRUGO POLUVRIJEME
45'- Počelo je drugo poluvrijeme.
48'- Paršavljuk je zaradio žuti zbog prekršaja na Ibanezu. Iz slobodnog udarca kojeg je izveo Balaban sa 25 metara iskosa nije se izrodilo ništa.
51'- Ibanez se probio pred gol Spartaka, no Pletikosa je pravovremeno istrčao.
55'- Velika šansa za Spartak, no srećom Jiranek je loše pucao pred samim golom.
58'- Nakon lijepog poteza nadahnutog Ibaneza na sredini terena i pete Mandžukića, lopta je došla do Balabana, koji je udarcem izborio tek korner. Dinamo ima inicijativu...
61'- Ibanez je zapucao malo pored gola, taj mladić danas pokazuje zašto je doveden u Dinamo.
68'- Lovrena je zamijenio Etto.
75'- GOOOL!!! Iz polušanse Spartak je golom Saenka iz šesnaesterca poveo 1-0.
79'- Nekim čudom Marijan Vlak izvadio je najboljeg igrača Ibaneza i ubacio Sammira. Poput one izmjene Moralesa u 41. minuti, teško je u ovom potezu naći smisao.
85'- U samom finišu utakmice Spartak uspijeva odoljeti pokušajima Dinama zatvorenom formacijom.
87'- Bišćan je pred Pletikosom promašio veliku priliku, točnije glavom nije stigao dohvatiti loptu.
89'- Pletikosa je s dvije čudesne obrane spasio gol Spartaka. Pucali su Vrdoljak, pa Bišćan.
90'- Sad se Sammir nije snašao pred 16-ercem. Eh, da je tu sad bio Ibanez...