Bilić se spasio blamaže: Payet zabio u posljednjim sekundama

West Ham je teškom mukom prošao četvrtoligaša Accrington Stanley golom Payeta u šestoj minuti sudačke nadoknade. United je prekinuo niz od tri poraza protiv Northamptona u Liga kupu

Nogometaši Manchester Uniteda prekinuli su niz od tri poraza 3-1 (1-1) pobjedom u 3. kolu Liga kupa na gostovanju kod trećeligaša Northampton Towna.

"Crveni vragovi" poveli su preko Carricka (17), poravnao je Revell (42-11m), da bi u nastavku pobjedu sastavu Josea Mourinha osigurali Herrera (68) i Rashford (75).

West Ham United kojega vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić teškom je mukom na svom terenu svladao četvrtoligaša Accrington Stanley sa 1-0 (0-0) i to golom Payeta (90+6) u šestoj minuti sudačke nadoknade.

REZULTATI 3. KOLA:

Fulham - Bristol City 1-2 (Piazon 14 / Wilbraham 45, Abraham 90)
Northampton Town - Manchester United 1-3 (Revell 42-11m / Carrick 17, Herrera 68, Rashford 75)
QPR - Sunderland 1-2 (Sandro 60 / McNair 70, 80)
Southampton - Crystal Palace 2-0 (Austin 33-11m, Hesketh 63)
Stoke City - Hull City 1-2 (Arnautović 24 / Mason 45, Henriksen 90+1)
Swansea City - Manchester City 1-2 (Sigurdsson 90+3 / Clichy 49, Garcia 67)
Tottenham Hotspur - Gillingham 5-0 (Eriksen 31, 48, Janssen 51-11m, Onomah 65, Lamela 68)
West Ham United - Accrington Stanley 1-0 (Payet 90+6)