Splićani odigrali odličnu partiju, Partizan pobijedio 'na mišiće'

Splićani su pružili dobar otpor Partizanu, dvije minute prije kraja treće četvrtine bilo je samo +4 za goste, ali je srpski klub napravio seriju 10-4 i osigurao pobjedu

Košarkaši beogradskog Partizana su u nedjelju u gostima svladali Split s 86-74 (24-21, 24-21, 22-22, 16-10) u 13. kolu regionalne ABA lige.

POGLEDAJTE VIDEO: Trofejna soba KK Splita

Splićani su pružili dobar otpor Partizanu na Gripama, dvije minute prije kraja treće četvrtine bilo je samo +4 za goste, ali je srpski klub napravio seriju 10-4 i osigurao pobjedu. Split je u utakmici imao čak 18 izgubljenih lopti, a Partizan svega šest.

No, bez obzira na sve bila je to hrabra partija Splićana, koji su pružili izvanredan otpor jačem suparniku.

Kod hrvatske momčadi izdvojili su se Marko Luković s 18 i Blaž Mesiček sa 16 poena, dok je najbolji igrač utakmice bio Ognjen Jaramaz sa 29 koševa.

Partizan je na petom mjestu sa sedam pobjeda i šest poraza, dok je Split sa skorom od četiri pobjede i devet poraza na devetoj poziciji.