Srnin specijalitet: Opet zabio iz 'slobodnjaka', Duduu ni minute

Srna je namjestio loptu na 20-ak metara i poslao je u golmanov kut, vrlo snažno i precizno. Imao je sreće, od stative se odbila u mrežu. Igrali su s gradskim rivalima

Darijo Srna ponovno je zabio u ukrajinskom prvenstvu, a 'počastio' je svojim specijalitetom, golom iz slobodnog udarca. Šahtar je s 2-0 pobijedio kod gradskog rivala Metalurga, a Srna je zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena. Namjestio je loptu na 20-ak metara i poslao je u golmanov kut. Ali vrlo snažno i precizno. Imao je i sreće jer se od stative odbila u mrežu.

Kapetan Šahtara i hrvatske reprezentacije je odigrao cijelu utakmicu, a nakon gola je pohitao u zagrljaj Eduardu da Silvi koji se zagrijavao, ali nažalost, nije dobio ni minutu.

Šahtar je nakon dva nepotpuna kola na vrhu ljestvice sa šest bodova i gol-razlikom 6-0.