Stao je čudesni Tudorov niz: Marseille remizirao s Monacom

U derbiju 19. kola francuske Ligue 1 na Velodromeu su treći Marseille i četvrti Monaco remizirali 1-1.

Tudorov Marseille se na domaćem terenu našao u zaostatku u 17. minuti nakon autogola Jordana Veretouta, no nedugo nakon početka drugog poluvremena, u 47. minuti, Čileanac Alexis Sanchez postiže izjednačujući pogodak. Klub iz kneževine tako je zaustavio čudesni Tudorov niz od osam pobjeda zaredom.

Na vrhu PSG ima manje od 47 bodova, Lens je na 45, a slijede Marseille sa 43, Monaco sa 38 i Rennes sa 37.

Inače, Marseille je potvrdio da je dogovorio pojačanje iz Angersa Azzedine Ounahija. Pozornost na sebe Ounahi je skrenuo u dresu marokanske reprezentacije na prošlogodišnjem Svjetskom prvenstvu u Katru, gdje je Maroko stigao do polufinala.