Strašna tragedija na utrci u Brazilu: U punoj brzini zabio se u ogradu i poginuo na mjestu

Barbosa je već šesti motociklist od 2015. godine koji je poginuo na utrkama brazilskih prvenstava, a čak treći na Interlagosu u tek malo više od godinu dana!

Strašna tragedija dogodila se na legendarnoj stazi Interlagos gdje se proteklog vikenda održavala motociklistička utrka u natjecanju SuperBike Brazil.

Nažalost, bila je i posljednja za brazilskog prvaka Matheusa Barbosu (23) koji je izgubio kontrolu nad svojim motociklom te se velikom brzinom zabio u zaštitnu ogradu i nije mu bilo spasa.

U tom trenutku, deset krugova prije kraja, bio je na četvrtoj poziciji i nakon jednog ulaska u zavoj "zaplesao" mu je motocikl nakon čega je izletio sa staze i odjurio u smrt.

Video situacije je OVDJE. POZOR! Sadržaj je uznemirujuć.

Liječnička služba koja je dohitala nije mogla učiniti ništa, a sve su utrke očekivano kasnije otkazane.

Prošle godine život su izgubili Mauricio Paludete i Danilo Berto, nakon čijih je tragedija sigurnost na stazama i dalje upitna.