Striniću sat vremena, a Kalinić jedini strijelac protiv Videotona

Strijelac jedinog gola u 42. minuti prvog poluvremena bio je hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić, koji je nakon 10 minuta igre s Videotonom u nastavku napustio teren

Ukrajinski nogometni klub Dnjipro slavio je protiv mađarskog Videotona s minimalnih 1-0 u prijateljskoj utakmici igranoj na pripremama u španjolskoj Marbelli...

Strijelac jedinog gola u 42. minuti prvog poluvremena bio je hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić, koji je nakon 10 minuta igre u nastavku napustio travnjak.

Drugi hrvatski reprezentativac u ukrajinskoj momčadi Ivan Strinić igrao je do 61. minute utakmice, kada ga je trener Juande Ramos odlučio zamijeniti.

Sljedeći pripremni susret u Španjolskoj Dnjipro igra 1. veljače protiv rumunjskog Cluja.