Styles priznao da penal za Chelsea nije postojao

Sudac Styles priznao je da je pogriješio kad je u nedjeljnom derbiju dosudio penal, iz kojeg je Chelsea izjednačio protiv Liverpoola

Sudac Rob Styles, koji je sudio nedjeljni derbi između Liverpoola i Chelseaja, priznao je da je pogriješio kad je dosudio penal za momčad sa Stamford Bridgea u 62. minuti pri vodstvu Redsa 1-0. Vezni igrač Chelseaja Francuz Florent Malouda pao je u kaznenom prostoru iako ga je stoper Liverpoola Steve Finnan jedva dotaknuo. Zahvaljujući tom jedanaestercu, Chelsea je izvukao bod. - Pokazao sam Stylesu snimku sporne sistuacije iz 62. minute i Styles je priznao da je pogriješio. Zbog ove pogreške ispričao sam se treneru Liverpooola Rafi Benitezu - izjavio je u ponedjeljak predsjednik sudačke komisije Premierlige Keith Hackett. Rob Styles neće moći suditi u sljedećem prvenstvenom kolu.