Subašićev Monaco se nakon dvije godine vratio u prvu ligu

U 36. kolu druge lige momčad iz Kneževine je u gostima pobijedila Nimes s 1:0, strijelac je bio Senegalac Ibrahima Touré u četvrtoj minuti sudačke nadoknade

Monaco, čiju mrežu čuva naš vratar Danijel Subašić, nakon dvije godine vratio se u prvu francusku ligu.

U 36. kolu momčad iz Kneževine je u gostima pobijedila Nimes s 1:0, strijelac je bio Senegalac Ibrahima Touré u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Dva kola prije kraja Monaco vodi sa 70 bodova, šest više od Guingampa, a osam od Nantesa.

Isto tako treba istaknuti da je Danijel Subašić nominiran za najboljeg golmana druge francuske lige.

Nedavno se zavrtjela priča kako će u Monaco za 60 milijuna eura doći Falcao. Bez obzira na to hoće li zvijezda Atletica doći u Kneževinu ili ne, nema sumnje da će vlasnik kluba, ruski milijarder Dimitrij Ribolovljev, posegnuti za pojačanjima kako bi momčad bila konkurentna PSG-u.