Igrači na koljenima traže plaće, suparnici nisu htjeli napadati

Zbog neslaganja s klupskom politikom i neisplaćenih primanja, igrači španjolskog trećeligaša Pontevedre prvu su minutu utakmice u 19. kolu proveli na koljenima...

Nogometaši španjolskog trećeligaša Pontevedre utakmicu 19. kola započeli su klečanjem na travnjaku. Igrači su na taj način protestirali protiv klupske uprave jer pet mjeseci nisu vidjeli plaće. Odrazilo se to i na rezultate kluba koji se nalazi malo iznad zone ispadanja.

Igrači su cijelu prvu minutu utakmice u kojoj su bili domaćini Lugu, lideru ljestvice, proveli na koljenima. Prije toga su obukli majice s natpisom "Rješenje odmah!".

Gostujući nogometaši u duhu "fair-playa" nisu napadali prvu minutu već su se međusobno dodavali dok nije završio protest domaćih nogometaša.

Pontevedra je izgubila utakmicu 3-2.