Talijani bolji od Nizozemaca, Francuzi svladali Španjolsku...

Francuzi su na Stade de Franceu slavili 1-0 golom Loica Remyja u 73. minuti susreta. Prva je to pobjeda Francuza nad Španjolcima nakon čak osam godina...

Osim Hrvatske i Cipra, odigrano je još nekoliko izrazito zanimljivih prijateljskih utakmica od kojih izdvajamo pobjedu Francuske nad Španjolskom te Italije nad Nizozemskom

Francuzi su na Stade de Franceu slavili 1-0 golom Loica Remyja u 73. minuti. Prva je to pobjeda Francuza nad Španjolcima nakon osam godina.

Talijani su u Bariju svladali brončane sa SP-a Nizozemce 2-0, a golove su dali Ciro Immobile već u 3. minuti, dok je sedam minuta kasnije Bruno Martins Indi u šesnaestercu srušio Simonea Zazu i dobio crveni karton. S bijele točke precizan je De Rossi. Odličan je to debi za Antonija Contea, dok je pred Guusom Hiddinkom još puno posla.

Naš prvi suparnik u kvalifikacijama za EP 2016., Malta poražen je u Slovačkoj 0-1, a jedini gol na utakmici djelo je Adama Nemeca u 43. minuti utakmice na asistenciju Weissa

BiH je svladala Lihtenštajn 3-0, a dva gola zabio je Vedad Ibišević, dok je Edin Džeko dodao još jedan.