Talijanski drugoligaš kažnjen zbog lošeg sarkazma spikera...

Nesvakidašnja situacija nam dolazi iz Talijanske druge lige, gdje je drugoligaš Avellino u dvoboju protiv Perugie kažnjen ni manje ni više nego zbog- sarkazma...

Klubovi su često bili kažnjeni zbog skandiranja vlastitih navijača, a to da će klub biti kažnjen zbog sarkazma njihovog službenog spikera nije još nikad viđeno.

U 34 kolu talijanske druge lige igrali su Avellino i Perugia (2-0). Sudac je produžio utakmicu na sedam minuta što su sa nezadovoljstvom primili domaćini koji su smatrali da nema potrebe toliko nadoknaditi, a službeni spiker je to sarkastično objavio. Nakon utakmice, Serie B je odlučila kazniti domaćine i to zbog sarkazma.

U izvještaju utakmice, delegat je napisao da je "službeni spiker prilikom obraćanja publici bio sarkastičan u vezi objave nadoknade vremena u drugom poluvremenu".