Tek u osmom kolu HNL-a Šibenik do prve pobjede...

Šibenik je prošle sezone bio hit, završio je na četvrtom mjestu, a ove nisu znali za pobjedu čak sedam kola. Svladali su Hrvatski Dragovoljac 1-0

Prošlosezonski hit HNL-a, Šibenik, loše je ušao u novo prvenstvo. Čak sedam kola nisu znali za pobjedu, a danas su konačno uhvaćena sva tri boda. Šibenik je pobijedio Hrvatski Dragovoljac s 1-0, a gol je zabio Alispahić u 42. minuti iz penala. Odigrane su još dvije utakmice 8. kola. Inter je golom Šarića u 54.' bio bolji od Osijeka. U Varaždinu je istoimeni domaćin svladao Cibaliju 2-1. Pobjedu je donio Brezovec osam minuta prije kraja. Varaždin je skočio na četvrto mjesto ljestvice. Ostale utakmice igraju se za vikend, a derbi u nedjelju na Kantridi.