Tevez zbog zamjene poručio Allegriju: Plašljivi kur**n sine

Trener 'stare dame' u 86. je minuti susreta protiv Reala odlučio izvaditi Teveza te čuvati rezultat. Argentincu se takav potez talijanskog stručnjaka nije nimalo svidio

Juventus je pred domaćim gledateljima slavio 2-1 protiv Real Madrida u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka, a jedan od najzaslužnijih za odličan rezultat 'stare dame' svakako je Carlos Tevez, koji je praktički 'asistirao' Morati za prvi, a onda iznudio pa realizirao penal za drugi gol.

Međutim, trener Juventusa Massimiliano Allegri u 86. je minuti odlučio izvaditi argentinskog napadača iz igre te čuvati rezultat. Teveza je zamijenio sunarodnjak Pereyra, a Carlito je pri izlasku s travnjaka nezadovoljno poručio svome treneru:

- Plašljivi kur**n sine - s argentinskih su usana razaznali profesionalni čitači s usana, koje su angažirali talijanski mediji.