Težak pad srpskog košarkaša: Svi u dvorani ostali su u šoku

Luka Mitrović je tri minute prije kraja treće četvrtine kod rezutata 55-57 ukrao jednu loptu na centru parketa te je krenuo zakucati, no promašio je i teško pao na glavu

Utakmicu prvog kola košarkaškog prvenstva Srbije između OKK Beograda i Beovuka obilježio je strašan pad mladog 'pleja' domaće momčadi Luke Mitrovića.

Luka je tri minute prije kraja treće četvrtine kod rezutata 55-57 ukrao jednu loptu na centru parketa te je krenuo zakucati, no promašio je i teško pao na glavu.

Košarkaši obje momčadi te suci odmah su potrčali u pomoć Mitroviću, a ubrzo je došla i liječnička služba. Pomoć mu se ukazivala nekoliko minuta, nakon čega se plej domaćih digao i uz pljesak izašao iz igre te do kraja utakmice nije ulazio u igru. Ako to još koga zanima nakon ovako šokantnog pada, gosti su pobijedili 72-80.