Težak poraz Medveščaka na gostovanju u Salzburgu

Samo dva dana nakon poraza od Albe, hokejaši Medveščaka izgubili su s visokih 9-3 od Red Bull Salzburga. Srećom, izgubila je i Olimpija

Bez prvoga golmana Roberta Kristana hokejaše Medveščaka teško je porazila najbogatija momčad Ebel lige Red Bull Salzburga 9-3. Zagrepčani su već u trećoj minuti gubili 1-0, nakon 15 minuta bilo je 2-0, a golom Hečimovića “medvjedi” do prvog odmora smanjuju na prihvatljivih 2-1. No u drugoj trećini - rasulo. Nakon što su domaćini zabili četiri gola zaredom, postalo je jasno da je na pomolu najteži poraz Medveščaka u dosadašnjem dijelu lige.
U posljednjoj su trećini ponovno malo došli k sebi, izgubili je s prihvatljivih 3-2, ali krajnji rezultat izgleda prilično loše. Da stvar bude još gora, pobrinula se Alba, koja je na svom ledu pobijedila Villach 5-1 i tako pobjegla Medveščaku tri boda. Srećom, Olimpija je u gostima izgubila od Linza 5-2.