Tko mu je isključio joystick?! Golman pio vodu pa dobio gol...

Duisburgov golman zaspao je na poslu, bio totalno van izvan igre i vjerojatno pio vodu u svom golu. Na njegovu nesreću baš u to vrijeme se odvijala kontra gostujuće momčadi

Utakmica 24. kola druge Bundeslige između Duisburga i Ingolstadta ponudila je osam žutih i jedan crveni karton. Viđena su dva penala, od čega jedan promašen i na kraju je pobijedio domaćin 2-1.

I pored svega viđenog događaj dana je gol Ingolstadtovog Kutschkea u 18. minuti na 'asistenciju' domaćeg golmana Marka Flekkena. Igrala se tu 19. minuta kada su gosti krenuli u kontru koju je domaća obrana nekako očistila.

Međutim, u svoj mrežu.

Nizozemski golman zaspao je na poslu, bio totalno van izvan igre i vjerojatno pio vodu u svom golu.

Nije pratio igru uopće, njegova reakcija je urnebesna. Kao da mu je netko ištekao joystick...