To može samo Balotelli: Zabio za pobjedu pa - zaradio crveni!

Morao je Mario pokazati da je zaista unikatan. Prilikom proslave gola talijanski je napadač dobio žuti karton. A pet minuta kasnije još se jednom našao u sučevoj knjižici...

Nica je zadržala prvo mjesto Le Championnata domaćom pobjedom 2:1 protiv Lorienta, a utakmicu je obilježio Mario Balotelli, tko drugi.

Domaćin je poveo u 11. minuti golom Ricarda na asistenciju Bodmera. Ipak, gosti stižu do izjednačenja u 61. minuti preko Moukandja.

Da tri boda ostanu u Nici pobrinuo se Mario Balotelli sjajnim golom u 86. minuti s ruba šesnaesterca.

Ipak, morao je pokazati da je zaista unikatan. Prilikom proslave gola talijanski je napadač dobio žuti karton. A pet minuta kasnije još se jednom našao u sučevoj knjižici pa je u svlačionicu otišao prije ostalih.

U drugoj utakmici igranoj danas Angers i Marseille su odigrali 1:1. Thauvin je zabio za goste u 64. minuti, a bod domaćinu u 92. minuti spasio je Capelle.