Tottenham je konačno proigrao, Leicester blizu zone ispadanja

Leicester je izgubio kod Sunderlanda 2:1. Najprije je Huth zabio autogol u 64. minuti pa Defoe povisio na 2:0 za domaćine u 77. minuti da bi Okazaki zabio za 'lisice' u 80. minuti susreta

Crystal Palace je kod kuće svladao Southampton 3:0, Stoke je kod kuće bio bolji od Burnleyja 2:0, a WBA je također kod kuće svladao Watford 3:1

Nakon derbija Manchester Cityja i Chelseaja na Etihadu (1:3), u terminu od 16h odigrano je još pet utakmica. Tottenham je na svom White Hart Laneu svladao Swansea 5:0. Kane je zabio u 39. iz penala, zatim Son na kraju prvog poluvremena pa ponovno Kane u 49. i Eriksen u 70. i 92. minuti utakmice.

Crystal Palace je kod kuće svladao Southampton 3:0. Benteke je zabio dva i Tomkins jedan. Stoke je kod kuće bio bolji od Burnleyja 2:0 golovima Waltersa u 20. te Muniese u 35. minuti utakmice.

Leicester je izgubio kod Sunderlanda 2:1. Najprije je Huth zabio autogol u 64. minuti pa Defoe povisio na 2:0 za domaćine u 77. minuti da bi Okazaki zabio za 'lisice' u 80. minuti susreta. WBA je kod kuće svladao Watford 3:1. Evans u 16. i Brunt u 34. minuti doveli su domaćine u vodstvo, a smanjio je Kabasele u 59. minuti.

Pobjedu domaćina je potvrdio Phillips u 91. minuti.