Trica za pobjedu? Nema frke. Roko Leni Ukić srušio Partizan

Nije to bila Partizanova večer... Beogradska momčad upisala je drugu izgubljenu utakmicu zaredom nakon poraza od Olimpije iz Ljubljane. U Pioniru fortuna bolji je bio grčki AEK, a junak utakmice bio je kapetan Hrvatske Roko Leni Ukić!

POGLEDAJTE VIDEO: Ukić junak AEK-a

AEK je u 13. kolu skupine E Lige prvaka na kraju slavio 69-65 i preuzeo drugo mjesto na tablici dok je Partizan upisao peti poraz i sada ima samo teoretske šanse za prolaz dalje.

Obrana grčke momčadi cijelu utakmicu djelovala je čvršće, a plan je bio jasan - razbiti Partizan dalekometnim šutevima. Tako je AEK u prvom poluvremenu imao više šuteva za tri nego za dva, od kojih je pogodio 8/16.

AEK je do pobjede predvodio Roko Leni Ukić, koji je završio kao najbolji strijelac gostujućeg sastava. Ubacio je 13 poena, ali naljepši su bili oni za plus pet minutu i 20 sekundi prije kraja utakmice.