Turska Superliga: Prosinečki ostao bez pobjede u završnici

Robijev Kayserispor je kod kuće odigrao 1-1 protiv Gaziantepspora, a gostima je izjednačenje i vrijedan bod donio Cenk Tosun u prvoj minuti sudačke nadoknade

Hrvatski trener turskog nogometnog prvoligaša Kayserispora Robert Prosinečki ostao je bez treće pobjede na novoj dužnosti u samoj završnici susreta 12. kola turske Superlige...

Kayserispor je kod kuće odigrao 1-1 protiv Gaziantepspora, a gostima je izjednačenje i vrijedan bod donio Cenk Tosun u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Inače je Kayserispor vodio 1-0 golom Sefe Yilmaza iz same završnice prvog poluvremena i sekunde su ga dijelile od pete ovosezonske pobjede.

Prosinečki je, podsjetimo, startao porazima od Büyüksehira i Galatasaraya, ali je potom spojio trijumfe protiv Karabukspora i Elazigspora. Ovo mu je prvi remi na klupi novog kluba koji drži 13. mjesto prvenstvene ljestvice sa 14 osvojenih bodova.