U-21 - Mađarska 'pala' u zadnjim trenucima susreta

Hrvatska mlada reprezentacija (U-21) je u prijateljskoj utakmici u Čakovcu pobijedila Mađarsku 3-1 golovima Bušića, Tadića i Iličevića

Hrvatska mlada reprezentacija (U-21) je u prijateljskoj utakmici u Čakovcu pobijedila Mađarsku 3-1. Poveli su izabranici Dražena Ladića preko Tomislava Bušića već u sedmoj minuti iz penala. Szavai je izjednačio u 38. minuti također udarcem s bijele točke. I kad se već činilo da će susret završiti neriješeno, Josip Tadić (89.)  i Ivo Iličević (90.) su donijeli pobjedu Hrvatskoj. Mladi "kockasti" su mogli i prije osigurati pobjedu, ali nogometaš Hajduka Nikola Kalinić (74.) nije iskoristio jedanaesterac.
Izbornik Dražen Ladić nije bio osobito zadovoljan.
- Moram izdvojiti Ivu Iličevića, dečko dolazi iz Njemačke, iz drugog okruženja. To se vidi na njemu. Ostali nisu imali veselja u igri, sve je to bilo jedno veliko mučenje - rekao Ladić nakon utakmice.