Uleb kup: Zadrani slavili protiv Turowa u Jazinama

Nakon poraza od ruskog Kazana momčad Ace Petrovića upisala je protiv poljskog Turowa prvu pobjedu u ovogodišnjem izdanju Uleb kupa

Košarkaši Zadra pobijedili su u Jazinama poljski PGE Turow 85-74 u dvoboju 2. kola skupine I košarkaškog Uleb kupa. Ključnu prednost domaćini su ostvarili početkom zadnje četvrtine kada je Rok Stipčević zabio tricu za prvu osjetniju prednost domaćina (65-56). Iako su Poljaci u jednom trenutku uspjeli smanjiti na -4, dvije uzastopne trice Todora Gečevskog i dvica Coreyja Brewera tri minute prije kraja Zadru su donijeli dvanaest koševa prednosti i sigurnu završnicu. Brewer je zabio 22 poena, Gečevski 21, a Lalić 13 za Zadar, dok su kod gostiju najefikasniji bili Logan (19), Kelati (16) i Drobnjak (15).