United melje! Čudesni klinci razbili Watford, niz je počeo...

United je svih 90 minuta bio znatno bolja momčad na terenu, a 'crveni vragovi' u vodstvo su došli u 42. minuti penalom kojeg je zabio Bruno Fernandes. Portugalac je briljirao cijelu utakmicu...

Manchester United počeo je bolje igrati, a u 27. kolu engleskog nogometnog prvenstva pregažen je Watford 3-0.

U drugom dijelu dominacija se nastavila. U 59. minuti Anthony Martial zabio je za 2-0, a 16 minuta kasnije konačnih 3-0 postavio je Mason Greenwood. Ovo je sad druga pobjeda Uniteda nakon što je proslo kolo pao Chelsea. Sljedeću utakmicu igra s Evertonom.

Istim rezultatom Wovlerhampton je razbio Norwich koji je sve blizu ispadanju u drugi rang engleskog nogometa.

United je petoplasirana momčad Premiershipa, a četvrto mjesto drži Chelsea s tri boda više.