Unitedu 14. pobjeda za redom bez primljenog gola

U zaostaloj utakmici 3. kola Premiershipa Manchester je pobijedio Fulham 3-0 na svom stadionu. United je prvi s 5 bodova ispred 'redsa'

U zaostaloj utakmici trećeg kola Premiershipa Manchester United je pobijedio Fulham 3-0 na svom stadionu. Momčad Alexa Fergusona nastavlja s impozantnom statistikom. Ovo im je 14. utakmica u prvenstvu za redom bez primljenog gola, deveta uzastopna pobjeda i 18. ukupno ove sezone u Premiershipu. Strijelci za prvake bili su Scholes u 12., Berbatov u 30., i Rooney u 63. minuti. Rooney je u igru ušao samo dvije minute ranije umjesto Berbatova i tako odigrao svoju prvu utakmicu nakon 14, siječnja i ozljede zadnje lože u dvoboju protiv Wigana. Bio je to njegov sedmi prvenstveni gol ove sezone. Manchester United se ovom pobjedom odvojio prvom pratitelju Liverpoolu na pet bodova razlike.