Uvertira u derbi: Futsal Dinamo slomio Torcidu u Domu sportova

Dinamo je tijekom cijelog susreta pokazivao nešto veću inicijativu dok su gosti nakon nešto slabijeg prvog dijela prikazali sjajnu igru u nastavku, no nisu uspjeli kući odnijeti bod

Sve oči hrvatske nogometne javnosti bit će od 18.30 uperene prema Poljudu, gdje se igra najveći derbi hrvatskog nogometa, odnosno utakmica između Hajduka i Dinama.

POGLEDAJTE VIDEO:

Uvertiru u taj susret priredili su Futsal Dinamo i Torcida, koji su se susreli u 2. kolu 1. HMNL, a domaćin je slavio 1-0 pred 700 navijača u Domu sportova golom Luke Perića u 2. minuti utakmice.

Dinamo je tijekom cijelog susreta pokazivao nešto veću inicijativu dok su gosti nakon nešto slabijeg prvog dijela prikazali sjajnu igru u nastavku. Antonio Repić imao je u posljednjim trenucima utakmice čistu šansu za gol, no golman Dinama Ante Piplica spasio je svoju momčad i osigurao vrijednu pobjedu zagrebačkoj momčadi.

Futsal Dinamo u sljedećem kolu gostuje kod Squarea, dok će Torcida na Gripama ugostiti Olmissum.

POGLEDAJTE VIDEO: JESTE LI I VI PROMIJENILI KLUB?