Uznemirujući VIDEO: Napadač Fenera pao, stadion zanijemio

TEŠKA OZLJEDA Fernandao je bio u skoku s protivničkim golmanom. Izgubio je ravnotežu i pao na ruku. Neki igrači Fenerbahčea od šoka nisu mogli ni gledati dok su ga liječnici iznosili s terena

Fenerbahče je u 25. kolu turskog prvenstva izgubio kod kuće od Konyaspora 3-2, a utakmicu je obilježila teška ozljeda domaćeg igrača. Brazilski napadač Fernandao (29) bio je u skoku s golmanom Konyaspora u prvom poluvremenu.

Nakon tog duela s golmanom nezgodno pao i ostao je ležati. Dok mu je slomljena ruka bila priljubljena za travu, drugom je udarao i jaukao od bolova.

Neki igrači od šoka nisu mogli ni gledati, a prekid je trajao nekoliko minuta dok nesretnog Brazilca nisu prevezli u bolnicu. Prema prvim informacijama iz Turske, slomio je ruku na dva mjesta i ujutro ga čeka operacija.

Nakon razočaravajućeg poraza koji je Fenerbahče ostavio na četvrtom mjestu, gotovo bez izgleda za napada na titulu, nizozemski trener Dick Advocaat nakon utakmice rekao je da odlazi iz kluba na kraju sezone.

POGLEDAJTE VIDEO (OPREZ! UZNEMIRUJUĆI SADRŽAJ!)