Ivica Kostelić osvojio je sjajno 18. mjesto u superveleslalomu

Ivica Kostelić i Natko Zrnčić-Dim skijali su superveleslalom u Val Gardeni. Ivica je osvojio 18. mjesto i 13 bodova, a Natku je, nažalost, ostao izvan zone bodova

'Profesor' je odskijao u skladu s nadimkom i u superveleslalomu Val Gardene osvojio je 18. mjesto! Poznato je da brze discipline nisu snaga Ivice Kostelića pa je 13 novih bodova svakako dobrodošlo.

Uspjeh je još veći, ako se zna da je Ivica imao strahovitih problema s leđima zbog kojeg je prošlu subotu propustio veleslalom. Kostelić je za pobjednikom Svindalom zaostao 2.28 sekundi.

Drugi hrvatski skijaš na startnoj listi Natko Zrnčić-Dim ostao je izvan zone bodova, zaostao je više od 3.5 sekunde.

Kanađanin Hudec bio je drugi, a na postolju je završio i Francuz Theaux

Ivica je 28. u ukupnom poretku s 99 bodova, a vodeći je današnji pobjednik Svindal s 460 bodova.