Valencia sretno stigla do trećeg mjesta u Primeri

Pobjedom protiv Betisa 3-2 u utakmici 13. kola španjolske Primere, nogometaši Valencije su preskočili madridski Real i došli do trećeg mjesta

No, umjesto lagana nova tri boda nogometaši i navijači Valencije su morali drhtati na Mestalli do posljednje minute. Već nakon dvadeset minuta je domaćin imao sigurno vodstvo 2-0 (strijelci su bili Villa i Mata), ali je potom sve prosuo u devet minuta i čak se doveo u inferioran položaj. Prvo je Juanma smanjio u 56. minuti, a potom je u 64. Marchena skrivio jedanaesterac (kojeg je realizirao Emana za goste), a Valencija je ostala s igračem manje. Unatoč tome je Valencia smogla snage za novo vodstvo koje su mogli čak i uvećati, ali je udarac Davida Ville iz slobodnog udarca završio na gredi. Na drugoj strani su nogometaši Betisa (u konkurenciji za igru nije bio Marko Babić) kreirali nekoliko opasnosti, no do prave šanse za novo izjednačenje nisu došli.